Agencja Eve Models to realna odpowiedź na realne potrzeby biznesu. Obserwując sytuację na rynku, poszerzamy zakres swoich usług o gadżety promocyjne/reklamowe, gadżety korporacyjne na potrzeby eventów. Pragniemy świadczyć dla Państwa kompleksową obsługę związaną z promocją biznesu.

KAMPANIA PROMOCYJNA Z EVE MODELS

Eve Models to kompleksowa organizacja targów, konferencji, eventów, pokazów mody, akcji promocyjnych. Począwszy od budowy stoisk, przygotowania scenariusza imprezy, po piękne hostessy, obsługę techniczną oraz produkty promocyjne. Tworząc indywidualne, oryginalne rozwiązania pomagamy osiągnąć cele promocyjno-reklamowe naszych Klientów.

Zaplanuj kampanię promocyjną z Eve Models , dzięki której możesz wiele zyskać:

- czas bo działamy kompleksowo
- zwiększysz sprzedaż produktu
- zbudujesz trwałe relacje z Klientem poprzez budowanie lojalności
- wyróżnisz się na tle konkurencji

Kampania gadżetowa z Eve Models
Zaistniej w świadomości Klientów z gadżetami od Eve Models!


Bądź świadomy możliwości jakie dają gadżety: możesz wesprzeć wprowadzenie nowego produktu na rynek, zorganizować konkurs lub loterię , wesprzeć sprzedaż, wykorzystać je podczas szkoleń, zorganizować akcje wysyłkową lub rozdysponować je podczas eventów.

Agencja Eve Models ofertuje i dostarcza artykuły promocyjne w pełni odpowiadające potrzebom indywidualnym swoich Klientów. Nasz zespół proponuje bardzo osobiste rozwiązania zgodne z wytycznymi. Proponujemy gadżety reklamowe na każdą okazję, współgrające z działalnością firmy, jej akcjami i produktami. Jesteśmy gotowi podjąć się najbardziej nietypowych realizacji. Zapewniamy również doradztwo i wsparcie w procesie tworzenia kampanii promocyjnych.

Lata doświadczeń naszego zespołu na rynku artykułów promocyjnych pozwoliły wypracować procedury, które zapewniają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów promocyjno-reklamowych. Jakość, tak kluczowa w przypadku gadżetów promocyjnych, jest monitorowana na każdym etapie – od momentu przedstawienia próbki, do zrealizowania zamówienia oraz podczas okresu gwarancyjnego.
Planując swoją kampanię gadżetową pamiętaj, że najlepsze efekty osiągane są bez presji czasu. Nie zwlekaj – zapraszamy do kontaktu.
 1. Biznes

  biznes.jpg

  Prowadząc własny biznes warto zadbać o szczegóły. Ważne, aby wzmacniać i podkreślać na każdym kroku swoją markę poprzez umieszczenie swojego logo na artykułach biurowych, reklamówkach, notesach, kalendarzach. Te zabiegi spowodują, że firma będzie rozpoznawalna. Prezentujemy obszerną ofertę obejmującą potrzeby Firm. Artykuły w tej kategorii wyróżniają się elegancją, klasą, a jednocześnie wysoką funkcjonalnością. Są to gadżety najwyższej jakości, które ułatwiają codzienną pracę w każdej firmie. Proponowane gadżety pozwolą zbudować pozytywny wizerunek firmy, co przełoży się na pozyskiwanie nowych Klientów. Tanim kosztem pozyskają Państwo produkty, które zwiększą wydajność pracy i zwiększą komfort w codziennym wysiłku intelektualnym i fizycznym.

 2. Kobieta

  kobieta.jpg

  W codziennych trudach i zmaganiach nasze gadżety pomagają wybrnąć z różnych, często ekstremalnych sytuacji. W pracy, w trasie, na uczelni lub nawet na spacerze - zastosowanie naszych gadżetów jest nieograniczone i przydatne. Często najprostsze rozwiązania bywają najbardziej skuteczne! W tej kategorii proponujemy magiczne i wyjątkowe gadżety niezastąpione w torebce czy też w codziennych działaniach każdej kobiety! Kategoria dedykowana jest również dzieciom, które podczas codziennego odkrywania Świata i codziennej zabawy mogą posłużyć się pomocnymi gadżetami. Oczywiście nie zapomnieliśmy również o Panach, dla których w tej kategorii również znajdziemy niezwykłe rozwiązania! Dodatkowo każdy z gadżetów może się okazać wymarzonym prezentem dla bliskiej osoby. Pamiętamy również o Waszych milusińskich! Jeżeli szukasz gadżetu, którym chciałbyś sprawić radość swojemu pupilowi znajdziesz u nas doskonałe do tego przedmioty.

 3. Dom

  dom.jpg

  Wiemy jak ważną wartością dla każdego człowieka jest dom i rodzina. W tej kategorii znajdziesz oryginalne i innowacyjne rozwiązania dla Twoich pomieszczeń. Nie potrafiłeś do tej pory znaleźć czegoś, co zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością ? Nie chcesz wydawać mnóstwo pieniędzy na drogie gadżety? Nie musisz już kupować najnowszych urządzeń AGD, aby wypełnić swoje cztery kąty nowoczesnością i pomysłowością! Zobacz proponowane przez nas gadżety i przekonaj się jak skuteczne znajdziesz rozwiązania. Zaproś najciekawsze gadżety znajdujące się w tej kategorii do swojego domu i zaskocz siebie i najbliższych oryginalnością oraz niebanalnością.

 4. Sezonowe

  sezonowe.jpg

  Trudno wyobrazić sobie nasze życie bez sportu. Świetnym sposobem na zdrowe życie i dobre samopoczucie jest ruch oraz wysiłek fizyczny. Zabierz nasze pomysły ze sobą m.in. na siłownie, fitness, bieganie.... pozwól cieszyć się praktycznością i oryginalnością naszych gadżetów, które pozwolą Ci wyróżnić się spośród innych! W tej kategorii proponujemy różnego rodzaju akcesoria, których celem jest pomoc w rozwoju, doskonaleniu swojego ciała i umiejętności. Każde z proponowanych gadżetów przyczyni się do podejmowania kolejnych wyzwań i dotarciu do mety. Pory roku zmieniają się a wraz z nimi zmienia się zapotrzebowanie na gadżety i artykuły promocyjne. Zespół Evemodels ma tego pełną świadomość dlatego dba o każdy szczegół z niezwykłą starannością (wymiar, gramaturę, Pantone itd. ). W przypadku sezonowych gadżetów najważniejszy jest CZAS. Niedopuszczalne byłoby nie dojechać z towarem na czas. Wyobraźcie sobie dostawę serduszek na koniec lutego? Walentynki bez serduszek to nie Walentynki… Nasz zespół śledzi najnowsze trendy, obserwuje rynek, nawiązuje kontakty z rynkiem azjatyckim, aby oferować najlepsze, najciekawsze gadżety zawsze na CZAS.


 

W razie zapotrzebowania na gadżety do dyspozycji pozostaje nasz zespół:

Elwira Głód elwira.glod@evemodels.pl
Anna Pytel anna.pytel@evemodels.pl

Aktualności

 1. Wesołych Świąt 23.12.2015

  Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2016 roku życzy Eve Groups

 2. Impreza dla kobiet Pin-up 23.10.2014

  Zapraszamy wszystkie Panie na jedyną taką imprezę na śląsku:) Już w sobotę o godz. 20.00 zabierzemy Was w lata 40-50 XX wieku, gdzie dominował niepowtarzalny styl pin up. Bądźcie z nami tego wieczoru. Ale jakiż byłby świat bez mężczyzn???:) Panowie doł...