Aktualności

Wesołych Świąt 23.12.2015

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2016 roku życzy Eve Groups

eg20151217kartka2-01.png

Impreza dla kobiet Pin-up 23.10.2014

Zapraszamy wszystkie Panie na jedyną taką imprezę na śląsku:)
Już w sobotę o godz. 20.00 zabierzemy Was w lata 40-50 XX wieku, gdzie dominował niepowtarzalny styl pin up. Bądźcie z nami tego wieczoru.

Ale jakiż byłby świat bez mężczyzn???:) Panowie dołączcie do nas po godz. 22.00 na pewno nie pożałujecie:)

 

impreza-dla-kobiet.jpg 

School Party 11.09.2014

Drogie Panie,

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu EVE LADIES EVENT! Już 12-go września w Klubie LIFE w Katowicach odbędzie się kolejny BABSKI WIECZÓR.

LIFE to nowe miejsce na klubowej mapie Katowic. Wybraliśmy je specjalnie dla Was ze względu na wysokiej klasy cocktailbar i doskonałą atmosfera podczas eventów. Klubowa obsługa zadba o najmniejsze szczegóły w trosce o Wasze zadowolenie.

Tym razem naszym motywem przewodnim będzie styl HIGH SCHOOL!

Zachęcamy Was do przyjścia na imprezę właśnie w takiej charakteryzacji. Dla tych z Was, które będą mieć ochotę skorzystać z naszego kącika metamorfoz nasi specjaliści od urody pomogą przygotować wyjątkowe stylizacje na ten wieczór - oczywiście zgodnie z naszym motywem przewodnim:)

Bądźmy eleganckie, niezwykłe, zachwycające...bądźmy w stylu HIGH SCHOOL:)

Eve Ladies Event to doskonała okazja na wybudzenie uśpionej codziennością kobiecości. Bądźmy drapieżne, seksowne, ale i klasyczne :)

Nie siedźmy w domu, już czas na zabawę z Eve Ladies Event :)

Nie zwlekajcie... dołączcie do nas już dziś!

Rezerwacje pod nr tel. 696 656 958/515 268 900

LIFE KATOWICE 600 927 827
ul. Sądowa 9

impreza-dla-kobiet-life.jpg.

Babska impreza 06.06.2014

UWAGA! UWAGA!

Drogie Panie,

nadeszła pora znów się spotkać i razem zaszaleć. Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu EVE LADIES EVENT! Już 13-go czerwca w Klubie LIFE w Katowicach odbędzie się kolejny BABSKI WIECZÓR. LIFE to nowe miejsce na klubowej mapie Katowic. Wybraliśmy je specjalnie dla Was ze względu na wysokiej klasy cocktailbar i doskonałą atmosfera podczas eventów. Klubowa obsługa zadba o najmniejsze szczegóły w trosce o Wasze zadowolenie.

Tym razem naszym motywem przewodnim będzie styl PIN-UP!

Zachęcamy Was do przyjścia na imprezę właśnie w takiej charakteryzacji. Dla tych z Was, które będą mieć ochotę skorzystać z naszego kącika metamorfoz nasi specjaliści od urody pomogą przygotować wyjątkowe stylizacje na ten wieczór - oczywiście zgodnie z naszym motywem przewodnim:)

Bądźmy eleganckie, niezwykłe, zachwycające...bądźmy w stylu pin-up:)

Eve Ladies Event to doskonała okazja na wybudzenie uśpionej codziennością kobiecości. Bądźmy drapieżne, seksowne, ale i klasyczne :)

Nie siedźmy w domu, już czas na zabawę z Eve Ladies Event :)

Ale to nie koniec atrakcji… Zaglądajcie tu codziennie a poznacie więcej wzbudzających ekscytację informacji....

Nie zwlekajcie... dołączcie do nas już dziś!

Rezerwacje pod nr tel. 696 656 958/515 268 900 oraz bezpośrednio w klubie Life.

plakat20140519v7.jpg

Ogłoszenie wyników - gimnazjum w Ornontowicach. 28.11.2013

Dziękujemy wszystkim dziewczynom za wzięcie udziału w konkursie. Gratulujemy pomysłowości oraz kreatywności.

Z nadesłanych prac wybrałyśmy:

1. Agnieszka R.: "Wschód słońca w Japoni". Sesja ma przybliżyć japońską kulturę. Agnieszkę ubraną w kimono (wesja nowoczesna - nazywana visual kei) sfotografujemy podczas rytuału parzenia herbaty w japońskiej herbaciarni. Do sesji zostaną użyte: wachlarze, katany, japońska zastawa.

2. Nikola P.: "Jedna fotografia, dwa oblicza!". Celem sesji ma być ukazanie dwóch stron współczesnej kobiety - diablicy i aniołka, piekła i nieba. Nikola zostanie ucharakteryzowana na dwa sposoby: diablicy i aniołka. Sesja odbędzie się w dwóch plenerach: sielskim, anielskim oraz mrocznym, tajemniczym, złowrogim.

Każda z wygranych prac jest dla nas wyzwaniem. Każda jest inna, ale dzięki temu pokazuje jakie jesteście na prawdę.

Dziewczyny, dziękujęmy jeszcze raz za udział oraz gratulujemy inwencji twórczej ;)

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE 22.05.2013

Zapraszamy na warsztaty z FOTOMODELINGU wszystkie osoby, które chcą rozpocząć przygodę z modelingiem!

 
 
Wstęp: 250 zł (w cenie profesjonalna sesja zdjęciowa*)
Marzy Ci się kariera fotomodelki, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Może nie masz jeszcze własnego portfolio?  Stworzenie go jest dla Ciebie wielką niewiadomą? A może nie wiesz jak zachować się przed obiektywem, aby pokazać w sobie to co najpiękniejsze?
 
 
Przyjdź zatem na organizowaną przez nas (firmę Eve Models®) "Warsztaty z FOTOmodelingu". Dowiesz się m.in. jak powinno się pozować, a czego unikać podczas sesji.

Warsztaty poprowadzi: Bernard Wybierała - Fotografik reklamowy. Jego portfolio możecie zobaczyć na www.bernardwybierala.com .

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie zgłoszeń wraz ze zdjęciem na biuro@evemodels.pl w temacie „warsztaty fotomodelingu”.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 czerwca. Ilość miejsc ograniczona.

* TERMIN SESJI DO USTALENIA

8r9jd-warsztaty.jpg

NOWA TY NA WIOSNĘ! 27.02.2013

Kobieta jest piękna, kobieta jest zmienna ….

Nowa Ty na wiosnę! Weź udział w konkursie organizowanym przez Agencję Eve Models o zachwycającą przemianę na wiosnę i wygraj profesjonalną sesję zdjęciową oraz romantyczną kolację.
Wejdź na www.evemodels.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy „Chcę zostać/modelką” i napisz o swoich planach związanych z nadejściem wiosny. Wybierzemy trzy najciekawsze osobowości kobiece i damy im niepowtarzalną szansę na zmianę własnego image.

Może to właśnie Ty powinnaś przeżyć niezapomnianą przemianę na wiosnę?

Nowa Ty na wiosnę www.evemodels.pl
plaka.jpg

Pokaz ekskluzywnej bielizny firmy Heppin.com 12.02.2013

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu jak spędzić walentynkowy piątek zapraszamy do Clubu 80 w Gliwicach, który przygotował dla Was wiele atrakcji. Będziecie mogli posłuchać koncertu Jacka Stachurskiego, a przed nim nacieszyć wzrok pokazem ekskluzywnej bielizny firmy Heppin. A wszystko to już 15 lutego.

Zapraszamy !!!

Eve Models


plakat-bieliznaheppin-com.jpg