O Eve Models

Eve Models to więcej niż agencja... Eve Models to przede wszystkim odpowiedź na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów. Agencja hostess i modelek, stworzona specjalnie dla Was, przez zespół ludzi, którzy od kilku lat sukcesywnie realizują swoje cele i pasje.

Eve Models nie zna granic...jesteśmy dostępni w każdym miejscu, po to, by Wasze zlecenia były profesjonalnie obsłużone przez wykwalifikowaną grupę osób.
 
Nie jest ważna wielkość Waszego przedsięwzięcia lecz pomysł. Targi, imprezy, konferencje, bankiety, akcje promocyjne w sklepach, centrach handlowych, spotkania biznesowe, imprezy plenerowe to tylko kilka propozycji przy których realizacji możemy Ci pomóc dając Tobie możliwość skorzystania z usług naszych hostess, modelek, animatorek.

 
Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Świadczy o tym długotrwała współpraca z obecnymi klientami. Zajmujemy się wynajem hostess, modelek i modeli, organizacją imprez firmowych i eventów, akcji promocyjnych czy degustacji.
 
Nie musicie się martwić o wizerunek naszych pracowników. Każdy z nich jest doskonale przygotowany do obsługi wyżej wymienionych eventów. Są to hostessy, modelki i modele o niebanalnej aparycji, inteligentne i wykształcone.

 
 
Każdy nasz klient jest wyjątkowy, ponieważ sami chcielibyśmy się tak czuć, korzystając z usług innych firm.


 
Co Nas wyróznia od innych? Ludzie z którymi współpracujemy, są to specjaliści najlepsi w swoim zawodzie. Fotografowie, wizażyści, fryzjerzy, którzy nie znają słowa "Standardowo". Nie boją się wyzwań i są to artyści, którzy niebanalnie podchodzą do powierzonych im zadań.

 
Oferujemy:
 
-Realizację sesji zdjęciowych - artystycznych i reklamowych.
-Ciekawe, charakterystyczne twarze reklamowe.
-Modelki oraz modeli na pokazy mody i do reklam.
-Organizację pokazów mody.
-Fotomodelki do kampanii promocyjno-reklamowych.
-Modelki do pokazów fryzjerskich.
-Fotografię reklamową do kampanii, katalogów, folderów, kalendarzy, plakatów, itp.
-Zdjęcia produktów (packshoty), aranżacji wnętrz, architektury.
-Organizację i obsługę techniczną planów zdjęciowych w studiu i w plenerach.
-Booking wnętrz i przestrzeni na potrzeby sesji zdjęciowych.
-Scenografie i rekwizyty.
-Organizacja bankietow
-Organizacja targow i konferencji
-Organizacja imprez firmowych tematycznych

Aktualności

  1. Wesołych Świąt 23.12.2015

    Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2016 roku życzy Eve Groups

  2. Impreza dla kobiet Pin-up 23.10.2014

    Zapraszamy wszystkie Panie na jedyną taką imprezę na śląsku:) Już w sobotę o godz. 20.00 zabierzemy Was w lata 40-50 XX wieku, gdzie dominował niepowtarzalny styl pin up. Bądźcie z nami tego wieczoru. Ale jakiż byłby świat bez mężczyzn???:) Panowie doł...